Upír

Z ACwiki

Přejít na: navigace, hledání

Obsah

Upír

Rozdělujme mezi vampýrem a upírem. Bytost živící se životní energií druhých vědomě či nevědomě. Tato vlastnost se živit se životní energií se nazývá vampirismus, rozdělujeme na fyzický a duchovní. Různých druhů upírů je mnoho, uvedu zde ty nejvíce možné.


Fyzický upír

Duchovní bytost usazená většinou v nemrtvém těle nebo posedne živé tělo a vlastníka dostává do stavů kómatu, kdy je pak schopen ovládat svobodně jeho tělo, postupem času dochází k poškození živého těla až možným úmrtím majitele, upír tělo i po smrti majitele ovládá. Živí se krví, mozkomíšním mokem, spermatem. Tyto tělesné tekutiny jsou zdrojem životní energie. Upír získáním těchto tekutin udržuje jak své fyzické tělo, tak své duševní bytí. Upíři mají určité vlastnosti, tyto vlastnosti slouží k nalákání zdroje potravy, nejznámější je Strach - oběť je paralyzována uměle vytvořeným strachem, neschopna se pohnout je lehkou kořistí upíra.


Duchovní upír

Duchovní bytost žijící na úrovni astralní, tam si vyhledává svou kořist, na té parazituje a živí se její energií, upír může parazitovat a žít z energie aury, nebo energie čaker. Oběť upíra je velmi unavená a pomalu chátrá nedostatkem energie, nakonec umírá.


Člověk energetický upír

Někteří lidé vědomě nebo nevědomě čerpají energii z okolí, hlavně z lidí. Oni se cítí výborně, když ostatní jsou unavení.