ACwiki:Vyloučení odpovědnosti

Z ACwiki

Přejít na: navigace, hledání

AC-WIKI NEPOSKYTUJE ŽÁDNÉ ZÁRUKY SPRÁVNOSTI

ACwiki je otevřená internetová encyklopedie věnující se magii věcem s ní spojených, tzn. Seskupení dobrovolníků, kteří vytvářejí databázi lidského vědění o magii i metafyzice. Její principy dovolují komukoli s připojením k Internetu a webovým prohlížečem měnit její obsah. Proto je třeba upozornit, že nic, co zde naleznete, nemuselo být zkontrolováno a nemusí obsahovat úplné, přesné či spolehlivé informace.

To neznamená, že ve ACwiki nemůžete najít hodnotné a přesné informace, ale je třeba si uvědomit, že ACwiki nemůže žádným způsobem ručit za přesnost informací v ní uvedených. Tyto informace mohl změnit či poškodit někdo, jehož názory se neshodují s aktuálním stavem znalostí oboru, o kterém se chcete něco dozvědět. Snažíme se vytvořit metody, jak vybírat a nabízet nejspolehlivější verze článků.

Nikdo z autorů, přispěvatelů, sponzorů, správců, ani kdokoli jiný spojený s ACwiki nemůže být zodpovědný za jakékoli nepřesné či zavádějící informace uvedené na těchto stránkách či na stránkách z nich odkazovaných.